Banda Del Caffe – Cover

Členové kapely mají značné hudební zkušenosti z různých hudebních projektů (divadla, orchestry, zahraniční angažmá, atd…)a to se zákonitě musí projevit i na hře.

Tohle hvězdné osazení se již zná spoustu let. Jednotliví členové kapely spolu hrají v jiných hudebních projektech a spolu si zahráli už nesčetněkrát, také proto se rozhodli dát spolku jméno a založit novou cover kapelu pod názvem Banda Del Caffe
Osazení kapely

Kapelník

Rudy Horvát

Jeden z nejlepších kytaristů v Evropě. Kytarista a skladatel, jenž nezná žánrové hranice. Tato obrovská devíza mu otevřela dveře ke špičce české scény, kde spolupracuje s Marií Rottrovou. Je znám jako spoluhráč Michala Žáčka, Borise Urbánka, Vlasty Redla, či kapelou Buty a je členem Ostravského rozhlasového orchestru. Samotný Richard Bona si ho přizval na tour jako sólového kytaristu. Netřeba již k tomuto hudebníkovy nic říkat. Jméno Richard Bona mluví za své.

Pavel Sotoniak

Jeden nejuniverzálnějších českých klávesistu u nás. Své řemeslo zvládá na jedničku, podílí se na různých projektech a je hlavním klávesistou a aranžérem slovenské zpěvačky Kristýny.

Marek Zeman – jedna věta český Sting

Jenny Krompolc

Energický a univerzální bubeník, jehož služby už stačili využít především Boris Urbánek, Michal Žáček, Ostravský rozhlasový orchestr, nebo Jiří Stivín. Začínal v ostravské kapele Jazzyk, několik let působil v electro/rockové kapele Blissten. Čtyři roky byl členem úspěšné festivalové kapely Evolution Dejavu (objev festival Colours of Ostrava 2004). Od roku 2005 začal spolupracovat s Rudym Horvátem, tehdy se stal členem jeho kapely Million Pounds. Od roku 2007 je členem Boris Band Combination Borise Urbánka.

Sváťa Otel

Lídr kapely, univerzální zpěvák, pro kterého není problém zazpívat jakýkoliv žánr od rocku až po jazz, jinak je to také mistr republiky v karate.

Rovněž i nástrojové vybavení jednotlivých hudebníků je na profesionální úrovni, což se také podepisuje na výborném zvuku.

Banda del Caffe jsou přesvědčeni, že dnešního posluchače již neuspokojuje produkce různých „klávesových duí“ a že naopak vyhledávají živou hudbu, jelikož si uvědomují, jak příjemné je poslouchat živé hudebníky a živou hudbu…

Jelikož jste navštívili naše stránky, jsme přesvědčeni, že i Vy si rozdíl mezi živou a reprodukovanou hudbou velmi dobře uvědomujete.

Díky Vám za to!

Tahle kapela znamená Garance 100% kvality.

Nezávazná objednávka kapely Banda Del Caffe