Marian&333

Marian & 333 je česká kapela, která v posledních měsících získává stále více ohlasů u fanoušků nejen v moravskoslezském regionu, ale i na celorepublikové úrovni.

Marian & 333 je kapela, která je více známá v nekomerčních mediích, kde má svoje příznivce.

Tato kapela má za sebou velké zkušenosti: má odehráno zhruba na 400 koncertů – jak malých tak velkých – a své hudební řemeslo zvládá na jedničku.

Na svém kontě má čtyři videoklipy, vydání desky Kalendář, píseň Hádej v edici CD rádia Fajn Rock Music. Její píseň Tarot bodovala v českých hitparádách a písně Ovečky lásky, Vážky a Anděl v rotacích regionalních rádií. Singl Láska na splátky nasazen do rotace rádia Petrov. Kapela také účinkovala v různých televizních pořadech. Odehrála mnoho koncertů po celé České republice a také v Belgii, Polsku a na Slovensku.

Reference:

 

Slavnosti měst (Pohořelice,Hlučín,Darkov,Nový Jičín atd.)
Svatováclavské slavnosti,
7.let Městského pivovaru Štramberk
Bartošovické kulturní léto
Nejúspěšnější sportovec
Vizovické trnkobraní
Prezentace české kůltury v Bruselu
Majáles VŠB

Dopis:

 

V sobotu 3. 8. 2013 se na frenštátském náměstí uskutečnil další z koncertů frenštátského kulturního léta. Po osmé hodině večerní se zcela zaplnilo náměstí a všichni byli zvědaví, kdo že tu dnes bude hrát. Tři mladí muži, kapela s názvem Marian&333 slibují, že na jejich koncertě nezažijete nudu. A podle reakcí diváků tomu tak opravdu bylo. Kdo zrovna netleskal, tak zpíval nebo tancoval. Jakmile se setmělo, zpívalo celé náměstí „Dnes večer začíná mejdan, dnes večer nepůjdem spát…“. A opravdu to tak vypadalo. Nadšení diváci si vytleskali přídavek a ani po koncertě kapelu nenechali hned odejít a vytvořili dlouhou řadu na autogramy. „Kluci byli jste fakt skvělí, díky.“
Zuzana Kalinová Městské kulturní středisko tel. 556 835 397

 

Objednávka kapely:

Kontakt:
tel.608 749 147
email:promoprodukce@email.cz