Koho zastupujeme

Marian&333

Marian & 333 je česká kapela, která v posledních měsících získává stále více ohlasů u fanoušků nejen v moravskoslezském regionu, ale i na celorepublikové úrovni.Na svém kontě má čtyři videoklipy, vydání desky Kalendář, píseň Hádej v edici CD rádia Fajn Rock Music. Její píseň Tarot bodovala v českých hitparádách a písně Ovečky lásky, Vážky a Anděl v rotacích regionalních rádií. Singl Láska na splátky nasazen do rotace rádia Petrov. Kapela také účinkovala v různých televizních pořadech. Odehrála mnoho koncertů po celé České republice a také v Belgii, Polsku a na Slovensku.

Nagauč

Super cover band kapela Nagauč netřeba moc komentovat stačí poslechnout:) Nagauč mají na svém kontě mnoho odehraných koncertů. Během mnohdy dvou až třihodinového koncertního programu přehrají ve svém nezaměnitelném podání hity : U2, Red Hot Chili Peppers ,Faith No More,M.Jackson,Depeche Mode,Walk Choc Ice,mnoho dalších.Kde zahraje kapela Nagauč ,tam se probudí rytmus v těle a parádní párty

Banda Del Caffe

Členové kapely mají značné hudební zkušenosti z různých hudebních projektů (divadla, orchestry, zahraniční angažmá, atd…)a to se zákonitě musí projevit i na hře.

Tohle hvězdné osazení se již zná spoustu let. Jednotliví členové kapely spolu hrají v jiných hudebních projektech a spolu si zahráli už nesčetněkrát, také proto se rozhodli dát spolku jméno a založit novou cover kapelu pod názvem Banda Del Caffe

Marow

Hudební objev Colours of Ostrava 2012.Marow výrazně zpestřují českou hudební scénu od ledna roku 2012, kdy kapela pokřtila své debutové album Tsunami. Ostravský Klub Parník tehdy doslova praskal ve švech a nadšené publikum si poprvé užilo strhující energii a svěží nápady sympatické party skvělých muzikantů.Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, Marow záhy koncertovali na mezinárodním festivaluColours of Ostrava 2012, pro který kapelu objevila sama ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Honza Kuchař

Je hudebník který se postará o to aby Vaše akce byla nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Repertoár kapely tvoří široké spektrum převzatých hitů od 80. let až po současnost.

Hesy Lesy

Hudební skupina veteránů studené války hrající jižanské veselé bugy založené na textech.

Objednávka kapely:

Kontakt:

tel.608 749 147

email:promoprodukce@email.cz